![](https://rethymnosports.gr/wp-content/uploads/2019/01/NOR_Gynaikes_2019.png)
Στον έναν βαθμό παρέμειναν οι Άνδρες του ΝΟΡ, οι οποίοι γνώρισαν την 5η ήττα τους σε 6 αγώνες ,από την Ηλιούπολη εκτός έδρας με σκορ 16-8.
Για ακόμη μία φορά η Ρεθυμνιώτικη ομάδα δεν τα κατάφερε απέναντι σε έναν αντίπαλο, ο οποίος έμοιαζε να ήταν στα μέτρα της. Η ανωτερότητα των γηπεδούχων φάνηκε από το ξεκίνημα, όταν προηγήθηκαν με 4-1, ενώ στη συνέχεια δεν άλλαξε κάτι, αφήνοντας τους “κυανοκίτρινους” στην τελευταία θέση της βαθμολογίας.
Οκτάλεπτα: 4-1, 5-3, 3-1, 4-3.
Ηλιούπολη: Κοντονής Δ. 4, Γεωργιάδης 2, Γκιουρτζίδης 3, Βυθούλκας Κ 2., Πριόβολος 1, Σκληρός 1, Κοντονής Αν 1., Μπραζιτίκος Κ. 1, Δραγώνας Ευ. 1. ΝΟ Ρεθύμνου (Γιάννης Παναγιωτάκης): Βυθούλκας Άγγ. 1, Μπουγιούρης 1, Μακρυγιάννης 2, Στουρνάρας 2, Ζουράρος 2.