![](https://rethymnosports.gr/wp-content/uploads/2016/01/OF_Armenon-Asteras_Rethumnou_Panagiotakis_Lefteris_3.jpg)
Ανακοινώθηκε η διαιτητική τριάδα που θα διευθύνει τον επαναληπτικό Β’ ημιτελικό του Κυπέλλου Ερασιτεχνών Ρεθύμνου Αστέρας – Ποσειδώνας Γερανίου, που θα διεξαχθεί την Τετάρτη (14.30) στο γήπεδο της Σοχώρας.
Την αναμέτρηση ορίστηκε να «σφυρίξει» ο Γιώργος Δασκαλομαρκάκης, έχοντας για βοηθούς τους Ρ. Σταυρουλάκη, Μαυρεδάκη, ενώ παρατηρητής διαιτησίας έχει οριστεί ο Βασίλης Γαγάνης. Θυμίζουμε πως στον α’ αγώνα του Β’ ημιτελικού ο Αστέρας Ρεθύμνου είχε επιβληθεί με 4-0 μέσα στο Γεράνι και είναι το μεγάλο φαβορί για την πρόκριση στον τελικό όπου περιμένει η Επισκοπή.
Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου (14.30)
- Αστέρας Ρεθύμνου – Ποσειδώνας Γερανίου (Ρεθύμνου – Δασκαλομαρκάκης, Ρ. Σταυρουλάκης, Μαυρεδάκης – Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαγάνης).
Γιώργος Σταράς