![](https://rethymnosports.gr/wp-content/uploads/2015/10/arkadi_giannina_panellinio_1.jpg)
Πρεμιέρα στις επίσημες υποχρεώσεις του θα πραγματοποιήσει σήμερα (16.00) ο ΟΚΑ Αρκάδι που θα υποδεχθεί τον Ηρόδοτο στο “Μελίνα Μερκούρη” για το πρωτάθλημα γυναικών της ΕΚΑΣΚ.
Η Ρεθυμνιώτικη ομάδα επανέρχεται στις αγωνιστικές της υποχρεώσεις μετά την περσινή της περιπέτεια στην Γ’ Εθνική κατηγορία. Προφανώς το ρόστερ που έχει να διαχειριστεί ο κόουτς Πλευράκης δεν έχει καμία σχέση με την περσινή σεζόν, έχοντας κυρίως κορασίδες και νεανίδες.