![](https://rethymnosports.gr/wp-content/uploads/2023/07/zoniana_proetimasia3.jpg?v=1690828267)
Στο γήπεδο Γερανίου θα κάνει σήμερα (17.30) την τελευταία του προπόνηση ο Ερμής Ζωνιανών και αμέσως μετά θα αναχωρήσει η αποστολή για το λιμάνι της Σούδας όπου θα ταξιδέψει ακτοπλοϊκώς για τον Πειραιά.
Ο Στέλιος Κοζανίδης δεν υπολογίζει στους τραυματίες Ανδρέα Ξηρό (θλάση στην γάμπα) και Γιώργο Λίτσκα (θλάση στον προσαγωγό), αλλά έχει όλους τους υπόλοιπους παίκτες στην διάθεση του για το παιχνίδι της Τετάρτης (4/10) στο γήπεδο Μελισουργού με αντίπαλο τον Ατρόμητο Πειραιά.