![](https://rethymnosports.gr/wp-content/uploads/2015/12/oper-iwnikos_2.jpg)
Ο ΟΠΕΡ υποδέχεται αύριο (14.30) τον Πανιώνιο σε ένα εξαιρετικά δύσκολο ματς, καθώς με νίκη θα διατηρήσει τις ελπίδες του για την κατάκτηση της 2ης θέσης. Σε αυτό συμφώνησε και ο κόουτς Σταυρόπουλος σε δηλώσεις που έκανε στην “Κρητική Επιθεώρηση”. «Στόχος είναι να κερδίζουμε όλα τα παιχνίδια και να μην δίνουμε εύκολα πόντους. Φυσικά, μας ενδιαφέρει η διατήρηση στις υψηλότερες θέσεις του βαθμολογικού πίνακα και ότι καλύτερο προκύψει».