![](https://rethymnosports.gr/wp-content/uploads/2015/02/Volley_kypello.jpg)
Η μοναδική πόλη που εξέφρασε το ενδιαφέρον να φιλοξενήσει το Final4 του Κυπέλλου Βόλεϊ Γυναικών, ήταν το Αγρίνιο. Καθώς δεν υπήρξε άλλο ενδιαφέρον η διοργάνωση που θα γίνει φέτο 28 και 29 Μαρτίου, αυτόματα πάει στο Αγρίνιο.
Η μοναδική πόλη που εξέφρασε το ενδιαφέρον να φιλοξενήσει το Final4 του Κυπέλλου Βόλεϊ Γυναικών, ήταν το Αγρίνιο. Καθώς δεν υπήρξε άλλο ενδιαφέρον η διοργάνωση που θα γίνει φέτο 28 και 29 Μαρτίου, αυτόματα πάει στο Αγρίνιο.