![](https://rethymnosports.gr/wp-content/uploads/2021/10/oper_eteries_vardinogianni.jpg)
Η ομάδα βόλεϊ γυναικών του ΟΠΕ Ρέθυμνου ανακοίνωσε την ανανέωση της συνεργασίας της με τις εταιρείες του ομίλου Βαρδινογιάννη.
Ανακοίνωση:
«O ν. Ο.ΠΕ.Ρεθύμνου ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας με τις εταιρείες Motor Oil, AVIN, NRG, Coral Gas, Valvoline και CoolVit του Ομίλου Βαρδινογιάννη. Ο Όμιλος Βαρδινογιάννη στέκεται δίπλα στην ομάδα μας για δεκαετίες, τον ευχαριστούμε θερμά για την εμπιστοσύνη του όλα αυτά τα χρόνια και τη στήριξη που παρέχει
στις προσπάθειες μας.»