22 Απριλίου 2024

Τα αποτελέσματα των Αγώνων Στίβου Γυμνασίων-Λυκείων

Στο ΔΑΚ Γάλλου διεξήχθησαν οι Αγώνες Στίβου Γυμνασίων –ΓΕ.Λ – ΕΠΑ.Λ  στις 22 Μαρτίου 2016 ημέρα Τρίτη. Συμμετείχαν  9 Γυμνάσια με 200 μαθητές- μαθήτριες και 10 ΓΕ.Λ –ΕΠΑ.Λ με 37 μαθητές-τριες.  Οι αγώνες στέφθηκαν με  απόλυτη οργανωτική και αγωνιστική επιτυχία.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων έχουν ως εξής:

100 ΜΕΤΡΑ  ΜΑΘΗΤΩΝ – ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΓΕΛ-ΕΠΑΛ

1ος ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3Ο ΓΕΛ 11΄΄6  ΟΡΙΟ
2ος ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2Ο ΓΕΛ 13΄΄4
3ος ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2Ο  ΓΕΛ 13΄΄5
1η ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1Ο ΕΠΑΛ 15΄΄6
2η ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΚΑΝΤΥ 1Ο ΓΕΛ 16΄΄2
3η ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΣΩΤ 1Ο ΓΕΛ          16΄΄3

200 ΜΕΤΡΑ  ΜΑΘΗΤΩΝ – ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΓΕΛ-ΕΠΑΛ

1ος ΒΟΛΤΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2Ο ΓΕΛ 24΄΄1 ΟΡΙΟ
2ος ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2Ο ΓΕΛ 29΄΄9
1η ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 26΄΄8 ΟΡΙΟ
2η ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 31΄΄4

  400 Μ   ΜΑΘΗΤΩΝ – ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ  ΓΕΛ-ΕΠΑΛ

1ος ΜΑΝΔΑΚΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2Ο ΓΕΛ 1΄13΄΄2
1η ΜΠΙΚΕΣΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1Ο ΓΕΛ 1΄02΄΄2 ΟΡΙΟ

800 ΜΕΤΡΑ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ

1η ΚΟΛΙΑ ΗΛΙΑΔΑ 3Ο ΓΕΛ 2΄28΄΄9 ΟΡΙΟ
2η ΚΟΥΣΙ ΝΤΟΡΙΑΝΑ ΓΕΛ ΣΠΗΛΙΟΥ                2΄44΄΄9
3η ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΠΑΓΩΝΑ ΓΕΛ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ                3΄27΄΄3

1500Μ  ΜΑΘΗΤΩΝ-  ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΓΕΛ-ΕΠΑΛ

1ος ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜ. ΓΕΛ ΠΑΝΟΡΜΟΥ               7΄21΄΄0
1η ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΕΛΕΝΑ 1Ο ΕΠΑΛ           5΄09΄΄5 ΟΡΙΟ

3000Μ    ΜΑΘΗΤΩΝ ΓΕΛ-ΕΠΑΛ

1ος ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 3Ο ΓΕΛ 12΄54,9
2ος ΒΟΛΟΣΤΟΥΚ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 14΄46,1
3ος ΡΑΣΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΛ ΠΑΝΟΡΜΟΥ 15΄21΄΄7

400 Μ   ΕΜΠΟΔΙΑ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ  ΓΕΛ-ΕΠΑΛ

1η ΜΕΤΑ   ΕΝΓΚΛΑΝΤΙΝΑ ΓΕΛ ΣΠΗΛΙΟΥ 1΄11΄΄2 ΟΡΙΟ

ΜΗΚΟΣ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΓΕΛ – ΕΠΑΛ

1η ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΧΡΥΣΑ ΓΕΛ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ         3,05

 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ  ΜΑΘΗΤΩΝ – ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΓΕΛ-ΕΠΑΛ

1ος ΖΕΡΒΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΠΑΝΟΡΜΟΥ 10,32
  2ος ΠΛΥΜΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΓΕΛ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ                     9,62
3ος ΝΥΧΤΑΡΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΛ ΠΑΝΟΡΜΟΥ 9,32
1η ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ ΕΛΕΝΗ ΓΕΛ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 4,49

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ  ΜΑΘΗΤΩΝ – ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΓΕΛ-ΕΠΑΛ

1ος ΡΟΥΚΑ ΣΕΡΤΖΙΟ ΓΕΛ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 21,65
1η ΤΕΡΖΙΔΑΚΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΓΕΛ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 11,85

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ  ΜΑΘΗΤΩΝ – ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΓΕΛ-ΕΠΑΛ

1ος ΜΠΙΤΖΕΚΟΥ ΚΛΑΪΝΤΙ ΓΕΛ ΠΑΝΟΡΜΟΥ 33,72
  2ος ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΛ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ  27,16
3ος ΑΪΤΙΔΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΠΑΝΟΡΜΟΥ 24,32

 

ΓΥΜΝΑΣΙΑ

 80 ΜΕΤΡΑ ΜΑΘΗΤΩΝ – ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ

1ος ΛΟΥΚΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ  ΕΥΑΓΓ. ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ 11΄΄54
2ος ΛΟΥΡΕΤΖΑΚΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 11΄΄55
3ος ΦΡΑΓΚΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 11΄΄58
1η ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 11΄΄24
2η ΜΟΡΓΙΑΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ 3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 11΄΄99
3η ΤΣΙΜΠΙΣΚΑΚΙ  ΜΥΡΤΩ 1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 12΄΄15

150 ΜΕΤΡΑ   ΜΑΘΗΤΩΝ – ΤΡΙΩΝ

1ος ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 20΄΄12
2ος ΣΕΦΟΥΛΛΑΪ ΟΡΙΑΝ 4Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 21΄΄89
3ος ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 22΄΄55
1η ΓΚΕΟΡΓΚΕΦΣΚΑ ΕΛΕΩΝΟΡΑ 1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 23΄΄41
2η ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΕΛΕΝΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 25΄΄60
3η ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΝΑΥΣΙΚΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 27΄΄08

300Μ   ΜΑΘΗΤΩΝ – ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ

1η ΤΣΙΜΠΟΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΤΣ/ΛΟΥ 55΄΄94
     
     

600Μ   ΜΑΘΗΤΩΝ – ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ

1ος ΓΙΑΧΑΪ ΜΑΤΕΟ 2Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 1΄57΄΄2
2ος ΚΟΥΜΑΡ ΜΠΑΡΟΥΝ ΑΤΣ/ΛΟΥ 1΄59΄΄3
3ος ΝΥΚΤΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΤΣ/ΛΟΥ 2΄19΄΄0
1η ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΑΓΑΠΗ 4Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2΄16΄΄6

1000Μ   ΜΑΘΗΤΩΝ – ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ

1ος ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝ. ΜΟΥΣΙΚΟ 3΄24΄΄2
2ος ΝΙΚΟΛΛΙ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ ΚΟΞΑΡΕΣ 3΄28΄΄9
3ος ΛΙΟΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΤΣ/ΛΟΥ 3΄33΄΄3
1η ΣΤΑΓΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΤΣ/ΛΟΥ 3΄54΄΄0
2η ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 4΄28΄΄6
3η ΣΤΡΑΤΙΔΑΚΗ ΑΓΑΠΗ 1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 4΄30΄΄9

3000Μ   ΜΑΘΗΤΩΝ – ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ

1ος ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 11΄19΄΄8
2ος ΜΠΙΛΙΚΜΠΑΣΙ ΣΕΡΓΙΟΣ 2Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 12΄53΄΄8
3ος ΡΟΝΑΛΝΤΟ ΤΖΑΡΙ 4Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 13΄03΄΄5

80 ΕΜΠΟΔΙΑ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ

1η ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 18΄΄7

100 ΕΜΠΟΔΙΑ ΜΑΘΗΤΩΝ

 1ος ΠΛΑΤΟΚΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21΄΄3

MΗΚΟΣ   ΜΑΘΗΤΩΝ – ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ

 1ος ΚΑΜΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΤΣ/ΛΟΥ 5,46
2ος ΜΑΡΓΩΝΗΣ ΝΟΤΗΣ 4Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 4,95
3ος ΜΕΛΙ ΑΝΤΡΕΑΣ 4Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 4,50
1η ΣΑΜΟ ΡΕΤΑ 2Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 4,65
2η ΧΟΜΠΙΤΗ ΒΑΓΓΕΛΙΩ 1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 4.42
3η ΜΙΚΕΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 3.96

ΥΨΟΣ   ΜΑΘΗΤΩΝ – ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ

1ος ΣΤΕΦΑ ΜΑΡΙΟ ΚΟΞΑΡΕ 1,35
2ος ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑ 1,30
3ος ΠΛΟΥΜΙΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 1,10
1η ΜΙΚΕΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 1.25
2η ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 1.20
3η ΜΠΙΚΕΣΚΟΥ ΓΑΒΡΙΕΛΑ 1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 1,20

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ   ΜΑΘΗΤΩΝ – ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ

1ος ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 13,52
2ος ΓΩΝΙΩΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 11,14
3ος ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 4Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 11,00
1η ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 8,30
2η ΑΓΡΙΜΑΚΗ ΔΩΡΑ 4Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 7,20
     

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ  ΜΑΘΗΤΩΝ

1ος ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 23,55

ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ –ΤΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΔΟΣΗ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΟΡΙΟ ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ Β΄ΦΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 12 ΈΩΣ 13/ 4. ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ Κ.Φ.Α. ΝΑ ΕΚΔΩΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ :

  • ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΜΑΘΗΤΙΚΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
  • ΙΑΤΡΙΚΗ ΓΝΩΜΑΤΕΥΣΗ
  • ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ ΤΗΣ ΚΑΡΤΕΛΑΣ ΜΗΤΡΩΟΥ
  • ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ
  • ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΓΟΝΕΑ-ΚΗΔΕΜΟΝΑ
  • ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ 2

Απαντήστε

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *