![](https://rethymnosports.gr/wp-content/uploads/2015/09/laxnidakis_Mont-Blanc2.jpg)
Την ερχόμενη Τετάρτη 23 Σεπτεμβρίου ανοίγει η νέα αγωνιστική σεζόν για τον Σύλλογο Δρομέων Υγείας Ρεθύμνου, όπου θα λάβει χώρα η πρώτη συνάντηση.
Όλα τα μέλη του συλλόγου, αλλά και γενικότερα οι φίλοι του τρεξίματος είναι προσκεκλημένη σε αυτή την πρώτη συνάντηση, η οποία θα πραγματοποιηθεί στις 20.00 το βράδυ στην ταβέρνα «Ζήσης». Αναλυτικά η σχετική ανακοίνωση για την πρώτη συνάντηση του Συλλόγου Δρομέων Υγείας Ρεθύμνου, είναι ακόλουθη: «Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου μας προσκαλεί τα μέλη του και όλους τους φίλους του τρεξίματος σε μια εναρκτήρια συνάντηση στην ταβέρνα Ζήσης ώρα 8:00μμ στις 23 Σεπτεμβρίου 2015…ελάτε να ανταλλάξουμε τα νέα μας και να μοιραστούμε τους καινούργιους στόχους για την αθλητική σεζόν 2015/16 που ξεκινά!!!».
Γιώργος Σταράς