Τo rethymnsports.gr βρέθηκε στο γήπεδο μπάσκετ του 1ου Δημοτικού Σχολείου Ρεθύμνου, στην Πλατεία Μικρασιατών το Σαββατοκύριακο 9 και 10 Μαΐου που διαξήχθει η 1η αγωνιστική του τουρνουά «Rethymno Basketball Assist» που διοργανώνει το Ρέθυμνο Aegean.
Τo rethymnsports.gr βρέθηκε στο γήπεδο μπάσκετ του 1ου Δημοτικού Σχολείου Ρεθύμνου, στην Πλατεία Μικρασιατών το Σαββατοκύριακο 9 και 10 Μαΐου που διαξήχθει η 1η αγωνιστική του τουρνουά «Rethymno Basketball Assist» που διοργανώνει το Ρέθυμνο Aegean.