![](https://rethymnosports.gr/wp-content/uploads/2015/08/paraskaki_panellinio_begoritida.jpg)
Την πρώτη θέση πανηγυρίζει η Γιούλη Παρασκάκη με την συμπαίκτρια της Κωνσταντίνα Τσοπούλου, οι οποίες κατάφεραν να κατακτήσουν το χάλκινο μετάλλιο στην τελική φάση του Πανελληνίου πρωταθλήματος μπιτς βόλεϊ στην Βεγορίτιδα, αλλά και να διατηρήσουν την πρωτιά στην συνολική βαθμολογία.
Η παίκτρια του ΟΠΕΡ μαζί με την συμπαίκτρια της έφτασαν συνολικά τους 1.070 βαθμούς, υποσκελίζοντας τις Κούρδογλου / Ματιάδη (1.065 β.), αλλά και τις Καραγκούνη / Μεθενίτη (1.040 β.), οι οποίες θα τερμάτιζαν πρώτες εφόσον επικρατούσαν στον τελικό. Στην κατάκτηση του χάλκινου μεταλλίου έφτασαν εύκολα, αφού επικράτησαν του διδύμου Δήμητρα Μαναβή / Ιωάννα Παρισάκη με 2-0 σετ (21-11, 21-10).