![](https://rethymnosports.gr/wp-content/uploads/2021/11/lioni_xrysi_arkadi_arsi_varon2.jpg)
Η Ελληνική Ομοσπονδία Άρσης Βαρών, ο Αθλητικός Σύλλογος “Αλκίνοος” Κέρκυρας και η Περιφέρεια Ιονίων Νήσων διοργανώνουν τους Αγώνες Επίλεκτων Αθλητών-Αθλητριών που θα διεξαχθούν το Σάββατο 3 Δεκεμβρίου, από τις 10.00 στο Εθνικό Αθλητικό Κέντρο Κέρκυρας.
Στους αγώνες συμμετέχει και ο ΟΚΑ Αρκάδι με δυο αθλητές. Συγκεκριμένα στην Κέρκυρα θα βρεθούν, η Χρυσή Λιονή στα 71κ. και ο Γιωργος Κιβραλίτζε στα 109+κ.
Για να ενημερώνεστε πάντα πρώτοι…. ακολουθήστε το Rethymnosports.gr στο Instagram κάντε LIKE στο Facebook και κάντε εγγραφή στο YouTube